Tokat Web Tasarım – Öncelikle Tokatta hizmet vermekten duyduğumuz gurur sizlere yenilikçi ve bol kampanyalar ile geri dönüş sağlamaktadır. Nedir Web sitenizdeki Extra özellikler..

  • Web Sitenizin özelliklerini paketlerimizden inceleyebilirsiniz. Aldığınız paketlere göre özellikler değişmektedir.
  • Aldığınız Web hizmetinde extra olarak 12 Ay boyunca verileriniz yedeklemesi yapılır. Herhangi bir yaptığınız hata sonrası sitenizin eski görünümüne kavuşun.
  • Web Tasarım fiyatlarımız tek seferliktir. Her yıl sadece Hosting + Domain ücretlerini ödemeniz gerekmektedir. Ortalama olarak aldığınız paketin 4/1 idir.
  • Hizmet yılınız 1 Yılı aştıysa Sitenizin bakımı ve optimize edilmesi için Destek paketleri satın almanız gerekmektedir. Detaylı bilgi için iletişimden ulaşabilirsiniz.
web-tasarim-eticaretWeb Sitesi ?

En son web tasarım teknikleri ve kodlamalarla arama motorları ile %100 uyumlu, kolay gezilebilen, hem sade hem göz alıcı, W3C uluslararası standartlara uygun web siteleri hazırlıyoruz.

 

 

 

veriHosting ?

Müşterilerimiz için en iyi hosting sınırsız olanıdır. Çünkü Web siteniz kurulduktan 1 sene sonra daha fazla veri saklayacaktır. (içerik, resim vb.) Bu yüzden Sınırsız paketlerimizi tercih etmeniz tavsiyemizdir.

 

 

 

Devamını oku
306 Kez Okundu