4Lenovo VIBE X2 Özellikler

Renkli özel tasarım

Özel tasarlanmış VIBE X2 ile farkınızı gösterin. VIBE X2’nin katmanlı tasarımı ve güçlü renk seçenekleri, kendi tarzınızı yansıtabilmenize imkan tanır.

Zengin Kamera Deneyimi

VIBE X2, 13MP arka kamerasıyla canlı fotoğraflar, 5MP ön kamerasıyla da göz alıcı selfie çekebilmenizi sağlar. Üstelik bu daha başlangıç: Güzelleştirme özellikleri selfie’lerinizde daha güzel görünmenizi sağlar, mimik kontrolleri ve sesli kontroller her zamankinden daha rahat kullanım sunar, bozulma önleyici bileşenler ise görselleri mükemmel bir şekilde dengeler.

Zengin Aksesuar Seçenekleri ( TEKNİK ÖZELLİKLER İÇİN TIKLAYIN )

Telefonunuzla daha fazlasını yapabilmenizi sağlayan isteğe bağlı akıllı VIBE Xtenstions kapaklarla VIBE deneyiminizi daha da ileri taşıyın. Telefonunuzu şarj etmeden daha uzun süre kullanabilmenizi sağlayan Battery Xtension ile telefonunuzu güçlendirin, veya tak-çıkar tipi ince bir Hi-Fi hoparlör olan HiFi Xtension ile sesi daha da yükseltin.

Instant On / Anında Açılma TEKNİK ÖZELLİKLER İÇİN TIKLAYIN

VIBE X2’nin akıllı kullanıcı arayüzü sayesinde kameranıza, kişilerinize ve favori uygulamalarınıza anında erişebilirsiniz.

lenovo-smartphone-vibe-x2-back

Gerçek Sekiz Çekirdekli Performans TEKNİK ÖZELLİKLER İÇİN TIKLAYIN

Sekiz çekirdekli işlemci ve 2GB RAM akıcı oyunları, kolay çoklu görevleri ve tüm işlevler için yüksek performansı garanti eder.

4G Hızı

VIBE X2, web sitelerine, uygulamalara ve oyunlara en çabuk şekilde erişebilmenizi sağlayan en hızlı veri bağlantısı için yüksek hızlı LTE (4G) şebekelerini destekler.

5,0″ Full HD Ekran TEKNİK ÖZELLİKLER İÇİN TIKLAYIN

VIBE X2’nin 5,0″ ekranında fotoğrafların, videoların ve oyunların keyfini canlı Full HD (1920 x 108) kalitesinde çıkarın.

Lenovo DOit Uygulamaları

Lenovo’nun yeni DOit uygulama serisi, diğer cihazlarla ağ bağlantısı olmaksızın veri paylaşmak, virüs ve kötü amaçlı yazılımlara karşı korunmak ve kişileriniz ile SMS günlüklerinizi yedeklemek gibi pek çok şey yapabilmenizi sağlar.

Android™ 4.4 Kit-Kat TEKNİK ÖZELLİKLER İÇİN TIKLAYIN

Zarif tam ekran albümler ve VIBE X2’niz kilitliyken görüntülenen hareketli arkaplan görüntüleriyle bezenmiş canlı tasarımın yanı sıra, Android™ 4.4 yüksek sistem performansı, daha hızlı çoklu görevler ve pek çok ilave akıllı özellik sunar.

TEKNİK ÖZELLİKLER İÇİN TIKLAYIN

Devamını oku
1049 Kez Okundu