Web Tasarım

 • Özellikler
 • Web Site ?
 • Hosting
 • Web Site Tanıtım
 • Web Sitenizin özelliklerini paketlerimizden inceleyebilirsiniz. Aldığınız paketlere göre özellikler değişmektedir.

  Aldığınız Web hizmetinde extra olarak 12 Ay boyunca verileriniz yedeklemesi yapılır. Herhangi bir yaptığınız hata sonrası sitenizin eski görünümüne kavuşun.

  Web Tasarım fiyatlarımız tek seferliktir. Her yıl sadece Hosting + Domain ücretlerini ödemeniz gerekmektedir. Ortalama olarak aldığınız paketin 4/1 idir.

  Hizmet yılınız 1 Yılı aştıysa Sitenizin bakımı ve optimize edilmesi için Destek paketleri satın almanız gerekmektedir. Detaylı bilgi için iletişimden ulaşabilirsiniz.

  En son web tasarım teknikleri ve kodlamalarla arama motorları ile %100 uyumlu, kolay gezilebilen, hem sade hem göz alıcı, W3C uluslararası standartlara uygun web siteleri hazırlıyoruz.

  Müşterilerimiz için en iyi hosting sınırsız olanıdır. Çünkü Web siteniz kurulduktan 1 sene sonra daha fazla veri saklayacaktır. (içerik, resim vb.) Bu yüzden Sınırsız paketlerimizi tercih etmeniz tavsiyemizdir.

   

  Tema Tasarımı

 • Prestashop
 • Opencart
 • Wordpress
 • Magento Tema
 • Prestashop 1.3 x... 1.6 Sürümlerine tema tasarımlarını bulabilirsiniz.

  Öncelikle menüden Market - Prestashop Tema seçeneğini tıkladığınızda mevcut tasarlanmış temaları görebilirsiniz.

  Özel Tasarım : Altyapınız Prestashop sistemini kullanıyor ve temanızdan sıkıldıysanız. Özel yani dilediğiniz özelliklerde tema siparişi verebilirsiniz.

  Not: Tema siparişlerinizde 1 Yıllık Destek Bakım ve Optimize dahil değildir. Sadece dilerseniz Temayı websitenize entegre edilir.

  Prestashop Temalarımızdan satın alan müşterilerimize sonsuz teşekkürler..

  Opencart 1.4 x... 1.5 Sürümlerine tema tasarımlarını bulabilirsiniz.

  Öncelikle menüden Market - Opencart Tema seçeneğini tıkladığınızda mevcut tasarlanmış temaları görebilirsiniz.

  Özel Tasarım : Altyapınız Opencart sistemini kullanıyor ve temanızdan sıkıldıysanız. Özel yani dilediğiniz özelliklerde tema siparişi verebilirsiniz.

  Not: Tema siparişlerinizde 1 Yıllık Destek Bakım ve Optimize dahil değildir. Sadece dilerseniz Temayı websitenize entegre edilir.

  Opencart Temalarımızdan satın alan müşterilerimize sonsuz teşekkürler..

  WordPress 3.0 x... 4.0 Sürümlerine tema tasarımlarını bulabilirsiniz.

  50+ WordPress teması ürettik, tasarladık. 1 Tema üzerinden müşterilerimize yeni tasarım demeden işler yaptık. Sizlerde eşi benzeri olmayan bir temanız olmasını istiyorsanız Sipariş vermek için formu doldurun.

  Özel Tasarım : Altyapınız WordPresssistemini kullanıyor ve temanızdan sıkıldıysanız. Özel yani dilediğiniz özelliklerde tema siparişi verebilirsiniz.

  Magento ile sizlerleyiz, Magento Sistem kurulu web siteleriniz için tema tasarımlarında yanınızdayız. Kullanmakta olduğunuz sürümlerine tema tasarımlarını yaptırabilirsiniz..

  Siparişlerinizi Sipariş Formu aracılığıyla doldurunuz. Veya çağrı merkezimiz ile iletişime geçiniz.

  Özel Tasarım : Altyapınız WordPress sistemini kullanıyor ve temanızdan sıkıldıysanız. Özel yani dilediğiniz özelliklerde tema siparişi verebilirsiniz.

  Diğer Hizmetlerimiz

 • Hitaplı Gönderim
 • Çoklu Sms
 • Showreel
 • Rehberinize kaydettiğiniz binlerce kişiye aynı anda kendi ismiyle hitap ederek özel mesaj atabilirsiniz. Müşterilerinize, sevdiklerinize, Dini ve Milli Bayramlarda kullanabilirsiniz..

  Müşterilerinize hızlı bir şekilde ulaşmak için bugün üye olarak hemen başlıklı SMS göndermeye başlayın.

  Excel ile Gönderim SMS gönderim panelinizden Excel'deki numaralarınıza tek tıklama ile başlıklı SMS gönderimi  yapabilirsiniz.

  Milyonlarca kişiye anında ulaşmanın en güvenli, en hızlı, en ekonomik, en etkili yoludur. Firma veya bireysel tanıtımlarınızda hedefe ulaşmada bir ok gibidir.

  1- Excel'deki numaraları rehbere kaydederek toplu mesaj atabilirsiniz 2- Her numaraya farklı SMS gönderebilirsiniz 3-Istediğiniz SMS'i özel tasarlayıp kişiye özel mesaj atabilirsiniz

  Rehberinize kaydettiğiniz binlerce kişiye aynı anda kendi ismiyle hitap ederek özel mesaj atabilirsiniz. Müşterilerinize, sevdiklerinize, Dini ve Milli Bayramlarda kullanabilirsiniz..

  Gönderdiğiniz numaralar kullanılmıyorsa veya numaraya o anda ulaşılamadıysa hiçbir ücret ödemezsiniz. Detaylı raporlama sayesinde sms'lerinizin hangi numaralara ulaşmadığını anlayabilirsiniz..

  Çoğu cast direktörü, cast ajansları, yapımcılar, menajer ve yönetmenler iyi bir fotoğrafın yanında, iyi bir showreel'e de sahip olmanın oyuncuları bir adım öne çıkardığında hemfikirdir.

  Detaylı bilgi için Showreel Açıklama sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

  Vakit kaybetmeden sipariş ve detaylı bilgi için Bize Ulaşın

  E-Ticaret

 • E-Ticaret
 • Özellikler
 • Ödeme Seçenekleri
 • Detaylar
 • E- Ticaret siteleri bilindiği gibi 7-24 hizmet veren online mağazadır.Mağazanızın Tasarımı ve Güvenlik çözümleri ne kadar Yüksek ve Kaliteli olduğu sürece okadar kârlı ve zirvede olursunuz.

  Ürünlerinizi Sanal olarak satmak müşteri kitlenizi büyüktmek için ilk adım ve güvenli adım

  Gelişen teknoloji ile Dünya sıralamasında internet üzerinden alışveriş gün geçtikçe artış göstermektedir. Sizde bu artış ile satışlarınızı yükseltin.

  E -Ticaret paketlerimizde yer almayan birçok özellik bulunmaktadır.

  Yenilenen Grafikent olarak tüm E-ticaret Paketlerimizde 100 TL Facebook reklamı hediyedir.

  Web sitenizin tasarım aşaması bittikten ve size teslim ettikten sonra ayrıntılı kullanım videolu ve görsel eğitim dersleri verilmektedir. 1 Yıllık Yedek Alımı dahildir.

  Web sitenize ürünlerinizi eklemeye başladığınız zaman bizde sitenizi arama motorları sıralamasında yükseltmeye başlıyoruz. (3 Aylık Optimize)

  Web sitenize dilediğiniz ödeme sistemlerini entegre ediyoruz. Detaylı bilgi iletişimden ulaşınız.

  Mağazanıza ücretsiz olarak verilen Ödeme sistemler Kapıda Ödeme ve Havale ile ödeme Sitemleridir. Aldığınız Paketlere göre seçenekler artmaktadır.

  Detaylar için lütfen Bize Ulaşın