Samsung’un ülkemizde satışına başladığı Galaxy Alpha’nın detaylı incelemesiyle karşınızdayız. Bakalım Samsung Galaxy Alpha bizlere yüksek malzeme kalitesine ek olarak neler sunuyor?

samsung-galaxy-alpha-2

:: Samsung Galaxy Alpha interaktif performans test tabloları

Samsung Metal ile tanıştı!

Samsung Galaxy Note 4 modelinden önce tanıttığı Galaxy Alpha modeliyle ilk metal çerçeveli Android telefonunu satışa sundu. Yüksek malzeme kalitesi ve dayanıklılığıyla dikkat çeken akıllı telefon, iPhone 6 ile benzer büyüklüğe sahip.

Galaxy Alpha adlı yeni ürün, yüksek malzeme kalitesi ile biraz iPhone kullanan kitleyi hedefliyor.  4.7 inç ekranı ve metal kasasıyla iPhone kullanıcılarına göz kırpan Galaxy Alpha, esasında biraz Apple’a da mesajvermek için çıkarılmış bir telefon.

720p ekran çözünürlüğü sayesinde üzerinde bulunan donanımla ciddi bir performans sergileyen ürün, AnTuTu’da başarılı puanlarıyla başarısını tescilliyor. Videoyu izlemek için Devamını okuyunuz…

Sonuçta iPhone gibi bir rakibi, sadece donanımla geçemeyeceğini anlayan SamsungiPhone ayarında bir telefon üretti diyebiliriz. Telefonun inceleme videosunu aşağıda bulabilirsiniz. Ayrıca videonun da altında analizlerimizi yazılı metin olarak da okuyabilirsiniz. İyi seyirler

655 Kez Okundu

Konu Hakkındaki Görüşünüz