Sizinde Bilgisayarınız Bir Zombi Bilgisayar Olabilir..!

İnternet üzerinden indirdiğimiz dosyalardan bilgisayarımıza bulaşan trojanlar bilgisayarımıza zarar verir.Ayrıca bu trojanların sayesinde Hackerlar bilgisayarımızı Zombi olarak kullanabilirler.Bilgilerimizi Çalabilirler.Bilgisayarımıza Zarar verebilirler.

Zombi Bilgisayar Nedir ?

Zombi Bilgisayar (genelde yalnızca zombi olarak kısaltılır) genel ağa (internet) bağlı, bir kırıcı (hacker) tarafından bilgisayar virüsü veya truva atı ile tehlikeye atılmış bilgisayardır. Daha geniş bir şekilde ifade etmek gerekirse Zombiler, programların içlerine gizlenmiş ya da bizzat uygulama dosyası olarak indirilir ve çalıştırılır. Program çalıştığı andan itibaren sizin internet bağlantınızı kullanarak istenilen hedeflere saldırı düzenler. Böylelikle Hacker yakalanma riskine kendisini değil Zombi Bilgisayarları atmış olur. Diğer bir avantajı ise saldırıyı güçlü hale getirmektir. Tek bir saldırı komutu ile binlerce saldırı gücüne sahip olunmuş olur.

Zombi Bilgisayar Olmaktan Nasıl Kurtulurum ?

Combofix sayesinde artık bu mümkün.

Bu Linkten ComboFix’i İndirerek Zombi Bilgisayar Olmaktan Kurtulabilirsiniz..!

Programı indirmek için Tıklayınız..

ComboFix Nedir?-Ne İşe Yarar?

ComboFix PC’nize Bulaşan Virüsleri Yani Trojanları PC’nizden Atar.Üstelik PC’nizden Atarken İçine Virüs Bulaşan Oyunları Silmez Sadece İçindeki Virüsleri Yani Trojanları Atar.Bilgisayarınızda Olan Virüsleri Yani Trojanları Bilgisayarınızdaki Dosyalara Bulaşmadan Önce Temizler.

combofix-7

746 Kez Okundu

Konu Hakkındaki Görüşünüz